BLOG

MOJETONERY.sk verzus COVID-19

V súvislosti so šírením neviditeľného nepriateľa, krajiny zaujali rozličné postoje. Kým niektoré štáty dali nabok ekonomické straty a od začiatku pristúpili k razantným opatreniam, ktorých úlohou bolo znížiť počet ľudí, ktorí budú potrebovať intenzívnu zdravotnú starostlivosť v čase vrcholiacej pandémie, iné krajiny nový koronavírus ešte donedávna bagatelizovali.

02.04.2020


Aké písmo použiť a tlačiť efektívne?

Hovorí sa, že diabol sa skrýva v detailoch. Určite budú mnohí z vás s týmto známym anglickým príslovím súhlasiť. Aj z bežného života pravdepodobne poznáte, že na prvý pohľad bezvýznamné maličkosti dokážu neraz podstatným ...

07.06.2018


Časté otázky 

Čo ak nenájdem potrebný typ toneru, alebo atramentovej kazety?
Ak ste nenašli čo hľadáte, obráťte sa na nášho online asistenta, prípadne nám zavolajte, alebo napíšte e-mail s požiadavkou. Naši pracovníci radi pomôžu nájsť ten správny toner do tlačiarne. Kontakty nájdete tu.

 

Aké tonery a náplne predávate?
 Predávame len nami overené tonery a náplne do tlačiarní, ktoré pochádzajú od našich dlhoročných dodávateľov.

 

Ako mi doručíte objednávku?
Objednávku zasielame  kuriérom GLS riadne zabalenú, aby nedošlo k jej poškodeniu. Objednávku doručí kuriér nasledujúci pracovný deň od opustenia nášho skladu. O odoslaní objednávky budete informovaní e-mailom. Doprava do výšky objednávky 7,90 EUR s DPH je 1,80 EUR, nad 7,90 EUR je doprava po celej SR ZADARMO.

 

Ako zaplatím za objednávku?
Objednávku zaplatíte v hotovosti kuriérovi GLS parcel pri preberaní, prevodom na účet, alebo platobnou kartou online. Neúčtujeme poplatky za žiadny typ platby. Všetky podrobností nájdete tu

 

Môžu vaše tonery a atramentové kazety poškodiť moju tlačiareň?
Nami predávané tonery a atramentové náplne nemajú vplyv na funkčnosť tlačiarne, pokiaľ postupujete podľa pokynov výrobcu tlačiarne.

  

Aké podmienky musím splniť, aby som dostal darček?

Ponúkame rôzne druhy darčekov podľa výšky objednávky. Zoznam aktuálnych darčekov nájdete tu

 

Ako mám postupovať pri reklamácii?
Veľmi jednoducho. V prvom rade nás kontaktujte, aký máte problém. Je možné, že problém sa bude dať vyriešiť aj na diaľku. Ak to nie je možné, pošlete reklamovaný produkt na našu adresu (nie na dobierku!). Náš technik preverí stav produktu a v prípade oprávnenej reklamácie obratom zašleme nový. Doba na vybavenie reklamácie je 30 dní od doručenia k nám, avšak u nás vybavujeme reklamácie v priemere do 3-4 dní.

 

Vykupujete prázdne tonery?
Prázdne tonery nevykupujeme, keďže naša firma nerepasuje, ale zaoberá sa len predajom náplní a tonerov.

 

Osobný odber na stovkách
odberných miest po celej SR.
Pohodlne v sobotu a vo väčšine aj v nedeľu.

Doručenie aj v sobotu

Overené zákazníkmi

Vyzdvihnite si kdekoľvek

Mapa stránok | © 2013 - 2020 Mojetonery.sk | Created by ShopionVšetky použité značky sú majetkom ich oprávnených vlastníkov a slúžia len na zobrazenie kompatibility. Všetky obrázky sú ilustračné.