4 výhodné tlačiarne za mesiac Apríl

Uvažujete o kúpe tlačiarne, ale neviete sa rozhodnúť pre konkrétny model? Možno vám pomôže, ak sa s nami pozriete na niektoré modely tlačiarní, ktoré dokázali svojou kvalitou presvedčiť a počas apríla naplno bodovali u mnohých zákazníkov. Predstavíme vám nielen domáce tlačiarne, ale aj zariadenia, na ktoré sa môžete spoľahnúť aj vo firme.

 

Brother DCP-1512E toner1. Brother DCP-1512E

Pri predstavovaní multifunkčných zariadení pre domácnosť a malé kancelárie nemôžeme začať ničím iným, ako práve touto najmenšou laserovou tlačiarňou. Brother DCP-1512E vyšla z dielne známej japonskej značky, ktorá už na európskom trhu pôsobí viac ako 60 rokov. Brother sa netají vysokými ambíciami a jej výrobky patria k špičke na trhu. A inak tomu nie je ani v tomto prípade.

 

Brother DCP-1512E so svojim kompaktným prevedením a rozmermi 385 x 340 x 255 mm ponúka laserovú technológiu tlače s vysokým rozlíšením až 2400 x 600 dpi, ktoré sú zárukou vysoko kvalitnej čierno-bielej tlače. Ako sme to už naznačili tento model tlačiarne patrí k multifunkčným zariadeniam, takže okrem tlače, budete môcť kopírovať alebo skenovať dokumenty.

 

Prostredníctvom skenera môžete prenášať textové alebo grafické súbory do počítača, kde im dáte finálnu podobu podľa vašich predstáv. A že pôjde o kvalitný i maximálne presný prenos napovedá optické rozlíšenie skenera ktoré je v tomto prípade 600 x 1200 dpi. Interpolované, teda softvérovo dopočítavané rozlíšenie, je dokonca až 19 200 x 19 200 dpi.  

 

Tlačiareň však v ničom nezaostáva ani svojou rýchlosťou. Po zadaní tlačovej úlohy môžete prvú stranu držať v rukách už do 16 sekúnd a celkovo dokáže za minútu vytlačiť 20 strán. To nie je rozhodne zlý výkon a poteší aj minimálna údržba. Zásobník bude potrebné doplniť po vytlačení 150 hárkov papiera. Na túto nutnosť vás samozrejme upozorní 2 riadkový displej. Do tlačiarne Brother DCP-1512E použite  prémiový KOMPATIBIL TONER BROTHER TN-1030 BLACK, ktorý vám umožní vytlačiť 1 500 stránok pri štandardom 5 % pokrytí.

 

Epson Expression Premium XP-6302. Epson Expression Premium XP-630

Bez povšimnutia samozrejme nemôže ostať ani atramentová tlačiareň od spoločnosti Epson, ktorá je primárne určená ako pre domácnosti, tak aj pre malé kancelárie. Tlačiareň Epson Expression Premium XP-630 znesie akékoľvek náročné kritériá a ak aj vy budete potrebovať skenovanie, kopírovanie alebo rýchlu tlač, tak sa môžete naplno oprieť o služby tejto multifunkčnej tlačiarne.

 

Ak však napríklad uvažujete o tlači fotografií z rodinných osláv alebo dovoleniek, tak sa po inom zariadení ani neobzerajte. Fotografie, ktoré budú vychádzať z tlačiarne, budú totiž v špičkovej kvalite. Tlačiareň disponuje rozlíšením tlače až  5760 x 1440 dpi. Pre skener je maximálne rozlíšenie 9600 x 9600 dpi. Skenovanie je v prípade tohto modelu možné urobiť priamo na pamäťovú kartu alebo flash disk.

 

Obrovskou prednosťou tlačiarne je bezdrôtová technológia, ktorá vám prostredníctvom Wi-Fi modulu dáva možnosť rýchleho pripojenia alebo spárovania rôznych zariadení a v konečnom dôsledku bezkonkurenčne pohodlnú tlač. Vďaka Wi-Fi tak budete môcť tlačiť z notebooku, tabletu či smartfónu a to z ktoréhokoľvek miesta v domácnosti. Tlačiť však môžete samozrejme aj priamo bez počítača, postačí ak použijete pamäťové karty alebo USB.

 

S touto tlačiarňou môžete zároveň šetriť na papieri, pretože zariadenie umožňuje obojstrannú (duplex) i bezokrajovú tlač dokumentov. Zárukou kvalitnej potlače CD/DVD, ale aj tlače vo všeobecnosti je 5 atramentová náplň (CMYK + fotografická čierna).

 

Canon i-SENSYS MF411dw3. Canon i-SENSYS MF411dw

Čiernobiele prevedenie multifunkčného zariadenia s laserovou technológiou tlače, automatickým duplexom a vysokokapacitným tonerom od spoločnosti Canon bude perfektnou voľbou pre malé až stredné kancelárie. Model i-SENSYS MF411dw je totiž doslova „nabitý“ inteligentnými technológiami, ktoré mu do rúk dávajú silné tromfy pre kancelársku prácu.

 

Efektivitu práce vašich zamestnancov podporí technológia Quick First-Print, ktorá  umožní okamžité zahájenie tlače. Mimochodom tlačiareň počas 1 minúty vytlačí 33 jednostranových čierno-bielych dokumentov a pri obojstrannej tlači je to potom polovica, teda takmer 17 stránok.  Pružnejšie však môžete pracovať aj vďaka spolupráci zariadenia s obľúbenými službami cloudových úložísk. Po prepojení funkcií tlačiarne s týmito úložiskami môžete po naskenovaní dokumenty naraz odoslať všetkým zamestnancom.

 

K produktivite práce určite prispeje aj to, že skenovanie si nevyžaduje obsluhu. Stačí keď strany založíte a o obojstranné naskenovanie dokumentu sa už postará samotná tlačiareň. Rozlíšenie tlačiarne je 600 x 600 dpi, podobne ako rozlíšenie skenera. To je však možné rozšíriť na 9600 x 9600 dpi. Tlačiareň je vybavená prehľadným dotykovým LCD displejom a vhod môže prísť tiež režim úspory tonera.

 

Použitie kompatibilného TONERA CANON CRG-719H BLACK vám môže výrazne pomôcť pri znižovaní nákladov na tlač. Samozrejme, pri dodržaní špičkovej kvality tlače!

 

Epson L3824. Epson L382

No a napokon dáme priestor atramentovej multifunkčnej tlačiarni, ktorá sa dokáže bez akýchkoľvek kompromisov presadiť v malej kancelárii alebo v domácnosti so študentmi. Prečo práve v domácnosti so študentmi pochopíte hneď ako vám povieme, že tento model je vybavený veľkokapacitnými nádržkami na atrament, ktoré môžete napĺňať výhodnými baleniami atramentových náplní. Kým však dôjde k potrebe ďalšieho naplnenia zásobníkov, budete musieť vytlačiť až 13 000 čiernobielych alebo 6 500 farebných stránok. Až takýto počet strán totiž dokáže vyprázdniť nádržky.

 

Desiatky strán, ktoré potrebujú takmer dennodenne tlačiť študenti vás tak napokon vyjdú veľmi lacno. Ako sme však už naznačili, multifunkčná tlačiareň umožňuje čiernu alebo farebnú tlač i skenovanie a kopírovanie. Rýchlosť tlače v podaní tohto modelu dosahuje 10 čiernobielych a 15 farebných výtlačkov za minútu. Rozlíšenie tlačiarne je 5 760 x 1 440 dpi.

Osobný odber na viac
než 1000 miestach po celej SR
Pohodlne v sobotu a vo väčšine aj v nedeľu.

Doručenie aj v sobotu

Overené zákazníkmi

Vyzdvihnite si kdekoľvek

Mapa stránok | © 2013 - 2019 Mojetonery.sk | Created by ShopionVšetky použité značky sú majetkom ich oprávnených vlastníkov a slúžia len na zobrazenie kompatibility. Všetky obrázky sú ilustračné.