Bonus klub

Mojetonery Bonus klub

Byť verný sa vypláca. Vernostný program "Bonus klub" umožňuje získať skvelé darčeky, alebo zľavy za každý nákup.

 

 Ako sa stať členom bonus klubu?
Najprv  je potrebné sa zaregistrovať  a  následne urobiť objednávku. Už od prvej objednávky zbierate mEurá (body). Stav bodov môžete sledovať po prihlásení vo svojom účte. Body sa vždy pripíšu po odoslaní objednávky a prevzatí. Ak bude objednávka stornovaná, alebo neprevzatá, body sa nepripočítajú.

 

 Akú hodnotu majú mEurá?
Za každé minuté 1 EUR v obchode získate 1 mEuro, ktoré má hodnotu 2 centy.

 

 Na čo môžem použiť mEurá?
Máte dve možnosti:

- môžete ich použiť ako zľavu pri ďalšom nákupe, v pokladni je potrebné vybrať položku, že si prajete použiť body ako zľavu na nákup

- môžete ich šetriť a vyberať si zo širokej palety darčekov. Vždy je na výber minimálne 10 darčekov od nano podložky do auta, až po Playstation 3 a Smart televízor. Pri každom darčeku je napísaná hodnota bodov, ktorá je potrebná na ich získanie.

 

 Ako mi doručíte darček, ktorý si vyberiem?
Ak dosiahnete požadovaný počet mEUR, jednoducho kliknete pri darčeku na tlačidlo Zažiadať o darček. Následne obdržíte potvrdzujúci mail a odpočíta sa potrebné množstvo bodov z konta. Darček doručí kuriér DHL na adresu zákazníka do 14 pracovných dní od zažiadania.

 

 Nárok na získanie bodov nevzniká spätne, ani nebudú dopísané dodatočne pri nákupe bez registrácie. Každé pripísanie bodov je podmienené nákupom s registráciou a každý ďalší nákup musí byť realizovaný cez ten istý účet.

Osobný odber na viac
než 1000 miestach po celej SR
Pohodlne v sobotu a vo väčšine aj v nedeľu.

Doručenie aj v sobotu

Overené zákazníkmi

Vyzdvihnite si kdekoľvek

Mapa stránok | © 2013 - 2019 Mojetonery.sk | Created by ShopionVšetky použité značky sú majetkom ich oprávnených vlastníkov a slúžia len na zobrazenie kompatibility. Všetky obrázky sú ilustračné.