BLOG

MOJETONERY.sk verzus COVID-19

V súvislosti so šírením neviditeľného nepriateľa, krajiny zaujali rozličné postoje. Kým niektoré štáty dali nabok ekonomické straty a od začiatku pristúpili k razantným opatreniam, ktorých úlohou bolo znížiť počet ľudí, ktorí budú potrebovať intenzívnu zdravotnú starostlivosť v čase vrcholiacej pandémie, iné krajiny nový koronavírus ešte donedávna bagatelizovali.

02.04.2020


Aké písmo použiť a tlačiť efektívne?

Hovorí sa, že diabol sa skrýva v detailoch. Určite budú mnohí z vás s týmto známym anglickým príslovím súhlasiť. Aj z bežného života pravdepodobne poznáte, že na prvý pohľad bezvýznamné maličkosti dokážu neraz podstatným ...

07.06.2018


Darčeky k nákupu podľa výšky objednávky

Darčeky sú zobrazené v pokladni, vyberiete si jeden kliknutím na požadovaný darček. Vždy sa zobrazujú tri darčeky podľa výšky objednávky.
Kliknutím na cenovú úroveň si vyberiete darčeky v danej úrovni nákupu.
Môžete darček aj odmietnúť výberom Nechcem darček.

40 € - 60 €

Sada zvýrazňovačov

Sada zvýrazňovačov

Zvýraznovač, balenie obsahuje 4 ks vo farbe : ružová, oranžová, zelená a žltá.

Nano podložka

Nano podložka

Praktická nano podložka do auta, alebo tam, kde je klzkých povrch. Podložka udrží perfektne mobilný telefón, alebo iné zariadenie na mieste.

Odolná dokladovka

Odolná dokladovka

Praktická vodeodolná dokladovka na odkladanie dokladov, platobných kariet, alebo aj peňazí.

60 € - 80 €

Bavlnená eko taška

Bavlnená eko taška

Bavlnená eko taška vhodná na nákupy, jednoducho sa skladá a opakovaným použitím nevzniká ekologické zaťaženie ako s klasickou igelitkou.

Švédska utierka

Švédska utierka

Praktická švédska utierka do domácnosti, alebo do auta. Nezanecháva chlpy. Rozmer 60x40 cm.

Manikúrový set

Manikúrový set

Manikúrový praktický set 6ks. V obale sa nachádzajú manikúrové nožničky, 2x cvakátko, pilník, pinzeta, škrabka.

80 € - 150 €

Power-banka 2200mAh

Power-banka 2200mAh

Kompaktná power banka s kapacitou 2200 mAh s pribaleným káblom micro USB. Farba je ilustračná a je pribalená podľa skladovej dostupnosti.

Nerezová termoska

Nerezová termoska

Nerezová termoska s objemom 500 ml. Uzáver sa používa ako pohár. Udržiava horúce nápoje niekoľko hodín.

Bezdôrová myš

Bezdôrová myš

Klasická bezdrôtová myš vhodná k stolnému PC, aj k notebooku. Súčasťou balenia je aj USB prijímač.

150 € - 200 €

USB flash 32GB

USB flash 32GB

USB kľúč s kapacitou 32GB. Obrázok je ilustračný.

Power banka 10000mAh

Power banka 10000mAh

Hliníková powerbanka s kapacitou 10000 mAh. Výstup USB na nabíjanie, LED stav kapacity, ochrana proti prepätiu.

Bezdrôtový set klávesnica+myš

Bezdrôtový set klávesnica+myš

Set bezdrôtovej klávesnice a myšy vrátane USB adaptéra. Spolupracuje s Windows, OSX, Linux. Doplnkové multimediálne klávesy, optický senzor. Napájanie AAA batériami, ktoré nie sú súčasťou.

200 € - 350 €

Luxusná kozmetika v kazete

Luxusná kozmetika v kazete

Balíček obsahuje: sprchový gél 75ml + telové maslo 75ml + krém na ruky a nechty 75ml + huba na umývanie. Balené v luxusnej papierovej kazete. Netestované na zvieratách Bez parabénov.

Vôňa je vyberaná náhodne podľa skladovej dostupnosti.

Skartovačka papiera

Skartovačka papiera

Ideálna pre použitie v kancelárii aj doma, skartovanie až 7 hárkov papiera DIN A4 naraz, automatický štart po vložení papiera, automatické zastavenie pri konci stránky, spätný chod, kôš na zoskartovaný papier s objemom 10 l

Smoothie maker

Smoothie maker

V nádobe mixéra si pripravte nápoj podľa vlastnej chuti, jednoducho odskrutkujte a môžete vyraziť, tvar mixovacej nádoby je ideálny pre držiaky nápojov v aute. V mixéri si môžete pripraviť najrôznejšie druhy kokteilov, smoothies a je vhodný i k drveniu ľadu.

350 € - 450 €

Kreatívne 3D pero

Kreatívne 3D pero

Chcete rozvinúť kreativitu? Začnite kresliť 3D! Možnosti sú obmedzené len Vašou fantáziou. 3D pero, ktoré Vám umožní tvoriť v 3D vytláčaním ohriateho plastového vlákna, ktoré chladom utvára takmer okamžite pevnú štruktúru.

Vákuový aku čistič okien

Vákuový aku čistič okien

Čistič okien v inovatívnom dizajne, v sebe spája viacero funkcií ako striekanie vody, odsávanie a čistenie. Má vstavanú nabíjateľnú batériu Li-ion. Ergonomicky tvarovaná rukoväť a silný výkon zaistia perfektné čistenie okien bez šmúh a s leskom.

Odšťavovač ovocia a zeleniny

Odšťavovač ovocia a zeleniny

S odšťavovačom pripravíte chutné šťavy rýchlo a ľahko. Má dve rýchlosti, 450 ml nádobu na šťavu s odpeňovačom a hliníkové vyhotovenie tela. Samozrejmosťou je jednoduché umývanie a bezpečnostná poistka.

nad 450 €

Pákový kávovar

Pákový kávovar

Pákový kávovar s výkonným tlakovým čerpadlom až 5 barov. Uvaríte si doma, alebo v kancelárii espreso, či kapučíno ako od baristu v kaviarni. Kávovar disponuje aj napeňovačom mlieka. V balení nájdete komplet príslušenstvo, stačí naliať vodu a nasypať mletú kávu.

Multifunkčný kuchynský robot

Multifunkčný kuchynský robot

Kuchynský robot má odolný a výkonný motor, takže dokáže zvládnuť aj tie najväčšie výzvy v kuchyni. Profesionálny šľahač na šľahanie dezertov a vaječných bielkov až po tuhú hmotu pre sušienky, koláčiky, oblátky a iné pečivo. Chcete hostí prekvapiť domácimi cestovinami, pizzou alebo čerstvo upečeným chlebom? Žiadny problém! So špeciálnym hákom a šľahačom ich môžete pripraviť za pár okamihov.

Akčná kamera

Akčná kamera

Akčná športová kamera s nahrávaním videa až vo FULL HD s 1,5" TFT displejom. 152 stupňový širokouhlý objektív, svetlosť F2.8. Rozlíšenie 12M / 8M / 5M pixelov. Pre nahrávanie videa je potrebné vložiť pamäťovú kartu.

Osobný odber na stovkách
odberných miest po celej SR.
Pohodlne v sobotu a vo väčšine aj v nedeľu.

Doručenie aj v sobotu

Overené zákazníkmi

Vyzdvihnite si kdekoľvek

Mapa stránok | © 2013 - 2020 Mojetonery.sk | Created by ShopionVšetky použité značky sú majetkom ich oprávnených vlastníkov a slúžia len na zobrazenie kompatibility. Všetky obrázky sú ilustračné.