BLOG

Aké písmo použiť a tlačiť efektívne?

Hovorí sa, že diabol sa skrýva v detailoch. Určite budú mnohí z vás s týmto známym anglickým príslovím súhlasiť. Aj z bežného života pravdepodobne poznáte, že na prvý pohľad bezvýznamné maličkosti dokážu neraz podstatným ...

07.06.2018


Akú tlačiareň vybrať do domácnosti?

Doslúžila vám tlačiareň, no ani po prezretí ponuky viacerých e-shopov nie ste o nič múdrejší? Stále sa neviete rozhodnúť akou tlačiarňou nahradiť starú a v hlave vám vŕta červík pochybností? Úprimne povedané, ani ...

06.06.2018


Darčeky k nákupu podľa výšky objednávky

Darčeky sú zobrazené v pokladni, vyberiete si jeden kliknutím na požadovaný darček. Vždy sa zobrazujú tri darčeky podľa výšky objednávky.
Kliknutím na cenovú úroveň si vyberiete darčeky v danej úrovni nákupu.
Môžete darček aj odmietnúť výberom Nechcem darček.

7,90 € - 40 €

Pero ergo grip

Pero ergo grip

Guličkové pero s vymeniteľnou náplňou. Obľubu získalo najmä tým, že píše ľahko a na tenko. Pogumovaný úchyt a plastový klip vo farbe náplne.

Mandľové mydlo s mliekom 20g

Mandľové mydlo s mliekom 20g

Mydlo obohatené o mandľový olej a mlieko, ktoré rozjasní a zvláčni pokožku. Balenie v krabičke, hmotnosť 20 gramov.

Sada looms bandz

Sada looms bandz

Kreatívna štartovacia sada loom bands, ktorá naučí základy tvorby náramkov. Obsahuje 200 kusov gumičiek, spojky a háčik. Farba je ilustračná.

40 € - 60 €

Retro videohra Tetris 9999

Retro videohra Tetris 9999

Vráťte sa o 25 rokov späť. Retro videohra do ruky je záruka zábavy na dlhé hodiny. Obsahuje 9999 kombinácií populárnej hry Tetris. Batérie nie sú pribalené, farba je ilustračná.

Fidget spinner

Fidget spinner

Klasický fidget spinner vyrobený z kovu a plastu, kvalitné ložiská zaručujú dlhú zábavu a triky. Farba je ilustračná.

Odolná dokladovka

Odolná dokladovka

Odolná hliníková dokladovka na bezpečné uloženie dokladov, alebo peňazí. Farba je ilustračná.

60 € - 80 €

Selfie tyčka

Selfie tyčka

Univerzálna selfie tyčka pre väčšinu smarfónov so systémom Android a iOS. Pripája sa do 3,5 mm jacku.

Power-banka 2000mAh

Power-banka 2000mAh

Kompaktná power banka s kapacitou 2000 mAh s pribaleným káblom micro USB. Farba je ilustračná a je pribalená podľa skladovej dostupnosti.

Čelová baterka

Čelová baterka

 Praktická čelová baterka, ktorá je vhodná na kempovanie, bicyklovanie a iné činnosti, kde sa vyžadujú voľné ruky.

80 € - 150 €

Bezdrôtová myš

Bezdrôtová myš

Bezdrôtová myš ergonomická myš so skrolovacím koliečkom. Prijímač do USB je pribalený.

USB flash 16GB

USB flash 16GB

USB kľúč s kapacitou 16GB. Obrázok je ilustračný.

Hubársky nožík

Hubársky nožík

Špeciálny hubársky nožík so zahnutou čepeľou. Na druhej strane je štetka na očistenie huby a na boku je centimeter na meranie. Nožík je v peknom puzdre s možnosťou uchytenia na opasok.

150 € - 200 €

USB flash 32GB

USB flash 32GB

USB kľúč s kapacitou 32GB. Obrázok je ilustračný.

Power banka 8000mAh

Power banka 8000mAh

Hliníková powerbanka s kapacitou 8000 mAh. Výstup USB na nabíjanie, LED stav kapacity, ochrana proti prepätiu. Jedna z najmenších power bánk s touto kapacitou.

Bezdrôtový set klávesnica+myš

Bezdrôtový set klávesnica+myš

Set bezdrôtovej klávesnice a myšy vrátane USB adaptéra. Spolupracuje s Windows, OSX, Linux. Doplnkové multimediálne klávesy, optický senzor. Napájanie AAA batériami, ktoré nie sú súčasťou.

200 € - 350 €

Luxusná kozmetika v kazete

Luxusná kozmetika v kazete

Balíček obsahuje: sprchový gél 75ml + telové maslo 75ml + krém na ruky a nechty 75ml + huba na umývanie. Balené v luxusnej papierovej kazete. Netestované na zvieratách Bez parabénov.

Vôňa je vyberaná náhodne podľa skladovej dostupnosti.

Skartovačka papiera - CD-DVD

Skartovačka papiera - CD-DVD

Dokumenty rozreže technikou indikátorového rezu. Má jednoduché ovládanie a spoľahlivé funkcie, vďaka ktorým sa stane skartácia osobných dokumentov hračkou. Navyše vie skartovať aj vaše nepotrebné CD, DVD alebo kreditné karty. Automatické zapínanie vám ešte viac uľahčia prácu a prístroj má tiež tlačidlo pre spätný chod. Rýchlosť skartácia je 2,5 m/min.

Smoothie maker

Smoothie maker

V nádobe mixéra si pripravte nápoj podľa vlastnej chuti, jednoducho odskrutkujte a môžete vyraziť, tvar mixovacej nádoby je ideálny pre držiaky nápojov v aute. V mixéri si môžete pripraviť najrôznejšie druhy kokteilov, smoothies a je vhodný i k drveniu ľadu.

350 € - 450 €

Fitness náramok

Fitness náramok

Fitness náramok vhodný pre ženu aj muža. Meria prejdenú vzdialenosť, počet krokov, spalené kalórie, kvalitu spánku. Vibrovaním oznamuje notifikácie zo smartfónu, disponuje aj vlastnosťou antilost. Aplikácia na prezeranie štatistík je k dispozícii pre iOS aj Android.

Uťahovačka v kufríku

Uťahovačka v kufríku

Akumulátorová uťahovačka v praktickom kufríku s príslušenstvom. Obsahuje bohaté príslušenstvo vrátane 24 kusov 25 mm bitov, 6 kusov 50 mm bitov a 8 násadok. V rukoväti sa nachádza praktické osvetlenie.

Odšťavovač ovocia a zeleniny

Odšťavovač ovocia a zeleniny

S odšťavovačom pripravíte chutné šťavy rýchlo a ľahko. Má dve rýchlosti, 450 ml nádobu na šťavu s odpeňovačom a hliníkové vyhotovenie tela. Samozrejmosťou je jednoduché umývanie a bezpečnostná poistka.

nad 450 €

Robotický vysávač

Robotický vysávač

Robotický vysávač s časovačom. Vysáva všetky druhy podláh, ochrana proti nárazu, kefka pre vysávanie v rohoch.

Dron na diaľkové ovládanie

Dron na diaľkové ovládanie

Dron na diaľkové ovládanie, ktorý zaručí skvelú zábavu. Dron okrem bežného lietania dokáže robiť na povel automatické lopingy. Je nárazom odolný, vodeodolný a dokonca v prípade pristania na vode sa neponorí. V balení sú všetky potrebné súčasti vrátane diaľkového ovládania s displejom. Rozmery : 310 x 310 x 72 mm, dosah 60 metrov, tri režimy rýchlosti, návrat domov, dĺžka letu do 10 minút.

Akčná kamera

Akčná kamera

Akčná športová kamera s nahrávaním videa až vo FULL HD s 1,5" TFT displejom. 152 stupňový širokouhlý objektív, svetlosť F2.8. Rozlíšenie 12M / 8M / 5M pixelov. Pre nahrávanie videa je potrebné vložiť pamäťovú kartu.

Osobný odber na viac
než 700 miestach po celej SR
Pohodlne v sobotu a vo väčšine aj v nedeľu.

Doručenie aj v sobotu

Overené zákazníkmi

Vyzdvihnite si kdekoľvek

Mapa stránok | © 2013 - 2018 Mojetonery.sk | Created by ShopionVšetky použité značky sú majetkom ich oprávnených vlastníkov a slúžia len na zobrazenie kompatibility. Všetky obrázky sú ilustračné.