BLOG

MOJETONERY.sk verzus COVID-19

V súvislosti so šírením neviditeľného nepriateľa, krajiny zaujali rozličné postoje. Kým niektoré štáty dali nabok ekonomické straty a od začiatku pristúpili k razantným opatreniam, ktorých úlohou bolo znížiť počet ľudí, ktorí budú potrebovať intenzívnu zdravotnú starostlivosť v čase vrcholiacej pandémie, iné krajiny nový koronavírus ešte donedávna bagatelizovali.

02.04.2020


Aké písmo použiť a tlačiť efektívne?

Hovorí sa, že diabol sa skrýva v detailoch. Určite budú mnohí z vás s týmto známym anglickým príslovím súhlasiť. Aj z bežného života pravdepodobne poznáte, že na prvý pohľad bezvýznamné maličkosti dokážu neraz podstatným ...

07.06.2018


Darčeky k nákupu podľa výšky objednávky

Darčeky sú zobrazené v pokladni, vyberiete si jeden kliknutím na požadovaný darček. Vždy sa zobrazujú tri darčeky podľa výšky objednávky.
Kliknutím na cenovú úroveň si vyberiete darčeky v danej úrovni nákupu.
Môžete darček aj odmietnúť výberom Nechcem darček.

40 € - 60 €

Sada zvýrazňovačov

Sada zvýrazňovačov

Zvýraznovač, balenie obsahuje 4 ks vo farbe : ružová, oranžová, zelená a žltá.

Skladacia fľaša

Skladacia fľaša

Praktická plastová skladacia fľaša na nápoje s objemom 480 ml a skobou na zavesenie napríklad na batoh. Farba fľašky je pribalená náhodne, podľa skladovej dostupnosti.

Odolná dokladovka

Odolná dokladovka

Praktická vodeodolná dokladovka na odkladanie dokladov, platobných kariet, alebo aj peňazí.

60 € - 80 €

Bavlnená eko taška

Bavlnená eko taška

Bavlnená eko taška vhodná na nákupy, jednoducho sa skladá a opakovaným použitím nevzniká ekologické zaťaženie ako s klasickou igelitkou.

Švédska utierka

Švédska utierka

Praktická švédska utierka do domácnosti, alebo do auta. Nezanecháva chlpy. Rozmer 60x40 cm.

LED čelovka

LED čelovka

Praktická čelovka s LED diódami s výkonom 3 W. Napájanie 3x AAA batériami, ktoré nie sú priložené. Tri módy svietenia.

80 € - 150 €

Power-banka 2000mAh

Power-banka 2000mAh

Kompaktná power banka s kapacitou 2000 mAh s pribaleným káblom micro USB. Farba je ilustračná a je pribalená podľa skladovej dostupnosti.

Turistický nožík

Turistický nožík

Praktický turistický vreckový nožík s čepeľou, nožnicami, otvárakom, vývrtkou, pílkou a ďalšími pomôckami. Farba je ilustračná.

Bezdôrová myš

Bezdôrová myš

Klasická bezdrôtová myš vhodná k stolnému PC, aj k notebooku. Súčasťou balenia je aj USB prijímač.

150 € - 200 €

USB flash 32GB

USB flash 32GB

USB kľúč s kapacitou 32GB. Obrázok je ilustračný.

Power banka 10000mAh

Power banka 10000mAh

Hliníková powerbanka s kapacitou 10000 mAh. Výstup USB na nabíjanie, LED stav kapacity, ochrana proti prepätiu.

Bezdrôtový set klávesnica+myš

Bezdrôtový set klávesnica+myš

Set bezdrôtovej klávesnice a myšy vrátane USB adaptéra. Spolupracuje s Windows, OSX, Linux. Doplnkové multimediálne klávesy, optický senzor. Napájanie AAA batériami, ktoré nie sú súčasťou.

200 € - 350 €

Špičkový turistický batoh 20L

Špičkový turistický batoh 20L

Kvalitný turistický batoh s objemom 20 litrov. 5 veľkých vreciek, 2 vrecká na fľaše, pútka na palice a miesto na hydrovak. Odvetraný chrbát aj popruhy. Batoh je vyrobený z nepremokavého materiálu. Farba sa môže odlišovať podľa skladovej dostupnosti.

Skartovačka papiera

Skartovačka papiera

Ideálna pre použitie v kancelárii aj doma, skartovanie až 7 hárkov papiera DIN A4 naraz, automatický štart po vložení papiera, automatické zastavenie pri konci stránky, spätný chod, kôš na zoskartovaný papier s objemom 10 l

Smoothie maker

Smoothie maker

V nádobe mixéra si pripravte nápoj podľa vlastnej chuti, jednoducho odskrutkujte a môžete vyraziť, tvar mixovacej nádoby je ideálny pre držiaky nápojov v aute. V mixéri si môžete pripraviť najrôznejšie druhy kokteilov, smoothies a je vhodný i k drveniu ľadu.

350 € - 450 €

Kreatívne 3D pero

Kreatívne 3D pero

Chcete rozvinúť kreativitu? Začnite kresliť 3D! Možnosti sú obmedzené len Vašou fantáziou. 3D pero, ktoré Vám umožní tvoriť v 3D vytláčaním ohriateho plastového vlákna, ktoré chladom utvára takmer okamžite pevnú štruktúru.

Vákuový aku čistič okien

Vákuový aku čistič okien

Čistič okien v inovatívnom dizajne, v sebe spája viacero funkcií ako striekanie vody, odsávanie a čistenie. Má vstavanú nabíjateľnú batériu Li-ion. Ergonomicky tvarovaná rukoväť a silný výkon zaistia perfektné čistenie okien bez šmúh a s leskom.

Odšťavovač ovocia a zeleniny

Odšťavovač ovocia a zeleniny

S odšťavovačom pripravíte chutné šťavy rýchlo a ľahko. Má dve rýchlosti, 450 ml nádobu na šťavu s odpeňovačom a hliníkové vyhotovenie tela. Samozrejmosťou je jednoduché umývanie a bezpečnostná poistka.

nad 450 €

Pákový kávovar

Pákový kávovar

Pákový kávovar s výkonným tlakovým čerpadlom až 5 barov. Uvaríte si doma, alebo v kancelárii espreso, či kapučíno ako od baristu v kaviarni. Kávovar disponuje aj napeňovačom mlieka. V balení nájdete komplet príslušenstvo, stačí naliať vodu a nasypať mletú kávu.

Multifunkčný kuchynský robot

Multifunkčný kuchynský robot

Kuchynský robot má odolný a výkonný motor, takže dokáže zvládnuť aj tie najväčšie výzvy v kuchyni. Profesionálny šľahač na šľahanie dezertov a vaječných bielkov až po tuhú hmotu pre sušienky, koláčiky, oblátky a iné pečivo. Chcete hostí prekvapiť domácimi cestovinami, pizzou alebo čerstvo upečeným chlebom? Žiadny problém! So špeciálnym hákom a šľahačom ich môžete pripraviť za pár okamihov.

Akčná kamera

Akčná kamera

Akčná športová kamera s nahrávaním videa až vo FULL HD s 1,5" TFT displejom. 152 stupňový širokouhlý objektív, svetlosť F2.8. Rozlíšenie 12M / 8M / 5M pixelov. Pre nahrávanie videa je potrebné vložiť pamäťovú kartu.

Osobný odber na stovkách
odberných miest po celej SR.
Pohodlne v sobotu a vo väčšine aj v nedeľu.

Doručenie aj v sobotu

Overené zákazníkmi

Vyzdvihnite si kdekoľvek

Mapa stránok | © 2013 - 2020 Mojetonery.sk | Created by ShopionVšetky použité značky sú majetkom ich oprávnených vlastníkov a slúžia len na zobrazenie kompatibility. Všetky obrázky sú ilustračné.