Darčeky k nákupu podľa výšky objednávky

Darčeky sú zobrazené v pokladni, vyberiete si jeden kliknutím na požadovaný darček. Vždy sa zobrazujú tri darčeky podľa výšky objednávky.
Kliknutím na cenovú úroveň si vyberiete darčeky v danej úrovni nákupu.
Môžete darček aj odmietnúť výberom Nechcem darček.

40 € - 60 €

Antibakteriálna hubka na umývanie

Antibakteriálna hubka na umývanie

Praktická silikónová hubka do domácnosti, ktorá dobre poslúži pri umývanie riadu, sanity a iných povrchov v domácnosti.

Nano podložka

Nano podložka

Praktická nano podložka do auta, alebo tam, kde je klzkých povrch. Podložka udrží perfektne mobilný telefón, alebo iné zariadenie na mieste.

Odolná dokladovka

Odolná dokladovka

Praktická vodeodolná dokladovka na odkladanie dokladov, platobných kariet, alebo aj peňazí.

60 € - 80 €

Bavlnená eko taška

Bavlnená eko taška

Bavlnená eko taška vhodná na nákupy, jednoducho sa skladá a opakovaným použitím nevzniká ekologické zaťaženie ako s klasickou igelitkou.

Multifunkčná škrabka

Multifunkčná škrabka

Táto škrabka vyrobená z nerazu ukrýva v sebe viac funkcií. Okrem bežného šúpania zemiakov, uhoriek dokáže aj vytvárať zo zeleniny prúžky, alebo plátky.

Škrabka na čelné sklo s rukavicou

Škrabka na čelné sklo s rukavicou

Praktická škrabka na čelné sklo pri námraze. Škrabka je všitá priamo do teplej a pohodlnej rukavice.

80 € - 150 €

Power-banka 2000mAh

Power-banka 2000mAh

Kompaktná power banka s kapacitou 2000 mAh s pribaleným káblom micro USB. Farba je ilustračná a je pribalená podľa skladovej dostupnosti.

USB flash 16GB

USB flash 16GB

USB kľúč s kapacitou 16GB. Obrázok je ilustračný.

Bezdôrová myš

Bezdôrová myš

Klasická bezdrôtová myš vhodná k stolnému PC, aj k notebooku. Súčasťou balenia je aj USB prijímač.

150 € - 200 €

USB flash 32GB

USB flash 32GB

USB kľúč s kapacitou 32GB. Obrázok je ilustračný.

Power banka 8000mAh

Power banka 8000mAh

Hliníková powerbanka s kapacitou 8000 mAh. Výstup USB na nabíjanie, LED stav kapacity, ochrana proti prepätiu. Jedna z najmenších power bánk s touto kapacitou.

Bezdrôtový set klávesnica+myš

Bezdrôtový set klávesnica+myš

Set bezdrôtovej klávesnice a myšy vrátane USB adaptéra. Spolupracuje s Windows, OSX, Linux. Doplnkové multimediálne klávesy, optický senzor. Napájanie AAA batériami, ktoré nie sú súčasťou.

200 € - 350 €

Luxusná kozmetika v kazete

Luxusná kozmetika v kazete

Balíček obsahuje: sprchový gél 75ml + telové maslo 75ml + krém na ruky a nechty 75ml + huba na umývanie. Balené v luxusnej papierovej kazete. Netestované na zvieratách Bez parabénov.

Vôňa je vyberaná náhodne podľa skladovej dostupnosti.

Skartovačka papiera

Skartovačka papiera

Ideálna pre použitie v kancelárii aj doma, skartovanie až 7 hárkov papiera DIN A4 naraz, automatický štart po vložení papiera, automatické zastavenie pri konci stránky, spätný chod, kôš na zoskartovaný papier s objemom 10 l

Smoothie maker

Smoothie maker

V nádobe mixéra si pripravte nápoj podľa vlastnej chuti, jednoducho odskrutkujte a môžete vyraziť, tvar mixovacej nádoby je ideálny pre držiaky nápojov v aute. V mixéri si môžete pripraviť najrôznejšie druhy kokteilov, smoothies a je vhodný i k drveniu ľadu.

350 € - 450 €

Kreatívne 3D pero

Kreatívne 3D pero

Chcete rozvinúť kreativitu? Začnite kresliť 3D! Možnosti sú obmedzené len Vašou fantáziou. 3D pero, ktoré Vám umožní tvoriť v 3D vytláčaním ohriateho plastového vlákna, ktoré chladom utvára takmer okamžite pevnú štruktúru.

Vákuový aku čistič okien

Vákuový aku čistič okien

Čistič okien v inovatívnom dizajne, v sebe spája viacero funkcií ako striekanie vody, odsávanie a čistenie. Má vstavanú nabíjateľnú batériu Li-ion. Ergonomicky tvarovaná rukoväť a silný výkon zaistia perfektné čistenie okien bez šmúh a s leskom.

Odšťavovač ovocia a zeleniny

Odšťavovač ovocia a zeleniny

S odšťavovačom pripravíte chutné šťavy rýchlo a ľahko. Má dve rýchlosti, 450 ml nádobu na šťavu s odpeňovačom a hliníkové vyhotovenie tela. Samozrejmosťou je jednoduché umývanie a bezpečnostná poistka.

nad 450 €

Pákový kávovar

Pákový kávovar

Pákový kávovar s výkonným tlakovým čerpadlom až 5 barov. Uvaríte si doma, alebo v kancelárii espreso, či kapučíno ako od baristu v kaviarni. Kávovar disponuje aj napeňovačom mlieka. V balení nájdete komplet príslušenstvo, stačí naliať vodu a nasypať mletú kávu.

Dron na diaľkové ovládanie

Dron na diaľkové ovládanie

Dron na diaľkové ovládanie, ktorý zaručí skvelú zábavu. Dron okrem bežného lietania dokáže robiť na povel automatické lopingy. Je nárazom odolný, vodeodolný a dokonca v prípade pristania na vode sa neponorí. V balení sú všetky potrebné súčasti vrátane diaľkového ovládania s displejom. Rozmery : 310 x 310 x 72 mm, dosah 60 metrov, tri režimy rýchlosti, návrat domov, dĺžka letu do 10 minút.

Akčná kamera

Akčná kamera

Akčná športová kamera s nahrávaním videa až vo FULL HD s 1,5" TFT displejom. 152 stupňový širokouhlý objektív, svetlosť F2.8. Rozlíšenie 12M / 8M / 5M pixelov. Pre nahrávanie videa je potrebné vložiť pamäťovú kartu.

Osobný odber na stovkách
odberných miest po celej SR.
Pohodlne v sobotu a vo väčšine aj v nedeľu.

Doručenie aj v sobotu

Overené zákazníkmi

Vyzdvihnite si kdekoľvek

Mapa stránok | © 2013 - 2019 Mojetonery.sk | Created by ShopionVšetky použité značky sú majetkom ich oprávnených vlastníkov a slúžia len na zobrazenie kompatibility. Všetky obrázky sú ilustračné.