Mojetonery.skMojetonery.skShop roku 2017 víťaz
Žiadne dostupné výsledky vyhľadávania...
Doprava zadarmo
od 7,90 €
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusantium, ad architecto aut id illum laboriosam molestiae numquam obcaecati quidem reiciendis, sed sequi unde vel veniam vero! Accusantium dicta nulla reprehenderit!
Žiadne dostupné výsledky vyhľadávania...

Prenosná tlačiareň k notebooku na akékoľvek cesty

Voľba správnej tlačiarne dokáže zamotať hlavu nejednému používateľovi tlačiarne. Výrobcovia týchto zariadení prichádzajú v pravidelných intervaloch s novými modelmi, takže tlačiarne dnes disponujú nielen niekoľkými typmi technológie tlače, ale aj rôznymi tvarmi a veľkosťami. Na svoje si tak príde naozaj každý. Ten ktorý hľadá robustnejšiu sofistifikovanú kancelársku multifunkciu nabitú najnovšími technologickými vychytávkami, ale aj ten kto potrebuje na svoje potulky po svete, či na služobné cesty malého prenosného pomocníka.

Spoločnou črtou prenosných tlačiarní sú menšie, kompaktné rozmery, vďaka ktorým si ich môžete pohodlne zobrať so sebou takmer všade kde pôjdete. Po vybalení z tašky, či ruksaka tak už do pár minút môžete držať prvé vytlačené dokumenty v ruke. Samozrejme bez toho, aby ste sa museli pripojiť k elektrickej sieti alebo potom k vášmu mobilnému zariadeniu, či notebooku prostredníctvom kábla.


Aj prenosné tlačiarne sa však navzájom líšia. Kým niektoré prenosné tlačiarne sú prioritne zamerané na tlač fotografií, iné preukážu neoceniteľné služby pri plnení niekoľkých úloh. Na takýchto mobilných zariadeniach tak môžete kdekoľvek na cestách tlačiť, skenovať alebo kopírovať. Poďme si teda predstaviť niektoré konkrétne modely vhodné na vaše cesty.


Prenosná tlačiareň HP OfficeJet 252 All-in-One


Atramentová prenosná tlačiareň od HP dokáže rozhodne zaujať. Na mysli teraz nemáme jej dizajn, hoci aj s tým sa inžinieri vyhrali a ide o vydarený kúsok. Dôležitejšie sú však iné parametre, ktoré nás pri pohľade na tlačiareň budú samozrejme zaujímať oveľa viac.


Ako to napovedá už pomenovanie zariadenia, ide o multifunkčnú tlačiareň, ktorá je kombinovaná s plošným skenerom a kopírkou. Pri svojich cestách tak môžete bez akýchkoľvek kompromisov tlačiť, skenovať aj kopírovať. 


Prenosná tlačiareň disponuje rozlíšením 1200 x 1200 dpi pri tlači dokumentov z notebooku a pri skenovaní sa budete môcť oprieť o služby spoľahlivého skenera s rozlíšením 600 dpi. Ak sa pozrieme na 256 MB pamäť a predovšetkým 700 MHz procesor tak je viac menej jasné, že prenosná tlačiareň vám ponúkne dostatočne svižný chod.


Pri napájaní tlačiarne z batérie tak zariadenie za minútu dokáže vytlačiť 9 čiernobielych a 6 farebných stránok. Pri napojení tlačiarne na elektrickú sieť je to pri čiernobielej i farebnej tlači ešte o 1 stranu viac. Prvý výtlačok môžete v rukách držať už po 11 sekundách.


Prenosná tlačiareň od HP poteší vyklápacím dotykovým farebným displejom s uhlopriečkou 6,73 cm (2,65"), no bez povšimnutia nesmieme nechať ani rozhranie tlačiarne, ktoré tiež nebude sklamaním. Na pripojenie tlačiarne môžete použiť rýchle bezdrôtové WiFi pripojenie alebo bluetooth spárovanie. Mimo ciest sa však môžete pokojne pripojiť aj pomocou klasického  USB kábla.


Nuž a napokon sme si nechali rozmery tlačiarne. Šírka 380,2 mm, hĺbka 198,3 mm a 91,3 mm hovoria jasnou rečou. Prenosná tlačiareň  HP OfficeJet 252 All-in-One  sa pohodlne vojde do tašky, kufríka či ruksaka a môže vám robiť spoločnosť pri všetkých pracovných alebo súkromných cestách mimo domova. Na tomto mieste vás ale chceme upozorniť na jednu dôležitú vec. Ak tlačiareň signalizuje blížiaci sa koniec atramentového cartridga alebo tonera, pred cestou mimo domova si nezabudnite objednať správne náplne, aby ste si ich v prípade potreby mohli kedykoľvek vymeniť. Vyhnete sa tak mnohým nepríjemnostiam.


Prenosná tlačiareň CANON iP110


Ak sa často pohybujete mimo domu alebo svojej kancelária, no bez tlačenia dokumentov sa  jednoducho nezaobídete, dáme vám do pozornosti ďalšie mobilné zariadenie. Prenosná tlačiareň od spoločnosti HP OfficeJet 202 by mohla byť tiež vynikajúcou voľbou, ale my dáme priestor aj inému výrobcovi.


Mobilná atramentová tlačiareň CANON iP110 totiž neostáva nič dlžná svojej povesti a ponúka viacero zaujímavých parametrov, ktoré jej dávajú pri pracovných cestách do rúk pomerne silné tromfy. S rozmermi ( Š x H x V) 322 x 185 x 62 mm a hmotnosťou 2 kg ju bez najmenších problémov zbalíte do ruksaka alebo kufríka, no oveľa viac zaujmú jej ďalšie prednosti.


O kvalite čiernobielej alebo farebnej tlače vás presvedčí nadštandardné rozlíšenie až do 9 6001 x 2 400 dpi. Na tejto tlačiarni preto môžete pokojne tlačiť nielen pracovné dokumenty, ale aj fotografie. Tlačiareň pritom dokáže pracovať s gramážou fotografického papiera až do 275 g/m2. Na cestách s najväčšou pravdepodobnosťou oceníte tiež bezdrôtovú Wi-FI konektivitu tlačiarne.


Ak očakávate automatickú duplexnú tlač, pravdepodobne ostanete sklamaní. Zariadenie disponuje manuálnou obojstrannou tlačou a preto počítajte s tým, že pri takejto tlači bude potrebná vaša asistencia. Aj takáto alternatíva je však vždy lepšia ako žiadna.


Rýchlosť tlačiarne nie je síce najdôležitejší údaj, ale pre niekoho môže byť zaujímavý a preto ho uvedieme. Pri tomto modeli tlačiarne môžete po zadaní tlačovej úlohy po 1 minúte držať v ruke 9 čiernobielych a 6 farebných dokumentov. Zariadenie využíva 2 atramentové zásobníky, jeden čierny a druhý farebný. Po minutí štartovacích náplní môžete bez obáv siahnuť po kompatibilných náplniach z našej ponuky.
 

Fotogaléria